header-photo

Startlijst wedstrijd


De startlijsten voor de FNRS/KNHS wedstrijden worden ruim van te voren op de website geplaatst. 

ter info oefendressuur:
proeven volgens schema KNHS. Mocht er een andere proef gereden
willen worden graag per mail aangeven bij secretariaat.  
protocollen kunnen na afloop opgehaald worden in kantine
 DEFINITIEVE LIJST           
                 

 STARTLIJST ZONDAG 18 - 2 - 18          
                 
                 
Zelf zorgen voor een voorlezer van jou proef.        
FNRS proeven aansluitend aan KNHS oefendressuur      
              Deelname
Tijd: Naam:     Paard/pony: Niveau: WINTER CUP:
09.30 Jesse Drent   Imposant oefen- KNHS B-nr 3  
09.38 Susan Arentsen   Elton oefen- KNHS B-nr 3  
09.46 YaŽll Biharie        Imca Warina oefen- KNHS B-nr 3  
09.54 Sigrid Woord   Garfield oefen- KNHS L1 nr. 7  
10.02 Tess Luttikholt   Dica oefen- KNHS B-nr 3  
10.10 Emma Coenraad   Diwa oefen- KNHS M1 nr.  
10.18 Vera Bruil    Femke    F3    
10.28 Isa Stegeman   Calypso   F7    
10.38 Ilse Bosvelt    Diwa   F7 CUP  
10.48 Britt Aalten   Tristan   F6    
10.58 Lotte Huurneman   Calypso   F4 CUP  
11.06 Tara Wolters    Tristan   F3 CUP  
11.16 Anne Prinsen    Big cooper F5 CUP  
11.26 Noor Dekkers   Lux    F4 CUP  
11.36 Francis Nijhuis   Toddy   F7 CUP  
11.46 Pearl Nusink   Big cooper F4 CUP  
11.56 Renske v Gijssel   Lux    F5    
12.06 Tuana Kreunen    Lucky    F3 CUP  
12.16 Isa Freriks   Rossi   F5 CUP  
12.26 Milou van Bommel Lucky   F5 CUP  
12.36 Sarah Sligman   Whisper   F4 CUP  
12.46 Fleur Kanters   Rossi   F2    
12.56 Romee Boekelder Boris   F4 CUP  
13.06 Nieke Kreunen    Whisper   F3 CUP  
13.16 Lynn Dieks   Speedy   F2 CUP  
13.26 Mirte Stoltenberg   Whisper   F3 CUP  
13.36 Eva Camessele    Speedy   f3 CUP  
                 
Na afloop uitreiking wintercup/protocollen in de kantine.     
Afgemeld               
Bente de Jonge, Rossi             
Verena Wentink, Lux             
               



De startlijsten voor de FNRS/KNHS wedstrijden worden ruim van te voren op de website geplaatst. 

Inschrijven kan alleen nog voor de reserve lijst.  

Voorlopige startlijst KNHS oefendressuur 21-1-18        
proeven volgens schema KNHS. Mocht er een andere proef gereden    
willen worden graag per mail aangeven bij secretariaat.        
protocollen kunnen na afloop opgehaald worden in kantine      
                   
Tijd: Naam:     Paard/pony: niveau/ proef nr:  
09.45 Sigrid Woord   Garfield     B nr.3    
09.53 Tess Luttikholt   Dica     B nr.3    
10.01 Susan Bulten   Kuikhornster Jarno   B nr. 3    
10.09 Yara ter Avest   Opbroeks Nico   B nr.3    
10.17 Susan Bulten   Kuikhornster Jarno B nr. 4    
10.25 Nienke ten Thije   De Mensinghe's Noah M1 nr.15  
10.33 Yara ter Avest   Opbroeks Nico   B nr.4    
10.41 Nienke ten Thije   De Mensinghe's Noah M1 nr.16  
10.49 Eva Hupkes   Rowol's Sander   B nr.3    
10.57 Yinthe Aalderink   Nancy     M1 nr.18  
11.05 Eva Hupkes   Rowol's Sander   B nr. 4    
 

STARTLIJST ZONDAG 21 - 1 - 18
             
                     
Zorg dat je 45 tot 60 min van te voren aanwezig bent           
Let op! Tijden kunnen in/uit lopen zorg daarom dat je op tijd bent!        
Eerste ruiter zorgt voor poetsen/zadelen/vlechten.          
Laatste ruiter(s) zorgt voor afzadelen/naverzorging/vlechten er uithalen.      
Zelf zorgen voor een voorlezer van jou proef.            
FNRS proeven aansluitend aan KNHS oefendressuur          
              Deelname    
Tijd: Naam:     Paard/pony: Niveau: WINTER CUP:    
11.13 Vera Bruil    Femke    F3 CUP      
11.21 Isa Stegeman   Tristan   F7        
11.29 Francis Nijhuis   Urbanus/toddy F6 CUP      
11.37 Britt Aalten   Big cooper F4        
11.48 Anne Prinsen    Tristan   F5 CUP      
11.53 Pearl Nusink   Big cooper F3 CUP      
12.01 Ilse Bosvelt   Calypso   F6 CUP      
12.09 Tara Wolters    Tristan   F2 CUP      
12.17 Isa Freriks   Lux    F5 CUP      
12.25 Noor Dekkers   Lucky   F4 CUP      
12.33 Lotte Huurneman   Calypso   F4 CUP      
12.41 Verena Wentink    Lux    F3 CUP      
12.49 Tuana Kreunen    Lucky    F3 CUP      
12.57 Romee Boekelder Boris   F3 CUP      
13.05 Sarah Sligman   Whisper   F3 CUP      
13.13 Milou van Bommel Lucky   F5 CUP      
13.21 Bente De jonge    Rossi   F3 CUP      
13.29 Nieke Kreunen    Whisper   F3 CUP      
13.37 Lynn Dieks   Speedy   F2 CUP      
13.45 Mirte Stoltenberg   Rossi   F3 CUP      
13.53 Faye Jabbouri   Whisper   f2        
14.03 Fleur Kanters   Rossi   F1        
14.11 Eva Camessele    Speedy   f3 CUP      
Na afloop uitreiking FNRS protocollen in de kantine.         
MA 15 januari PROEF OEFENEN van 16.00-17.00 opgeven per mail.